Hakkında

Spor hayatına; tam 12 yıl formasını giydiği Bursaspor’un futbol okulunda başladı ve 2005 yılında Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nden mezun oldu. Diplomasını alır almaz hayalleri kovalamak için İstanbul’a gelen Murat Bür, 2006 yılında MAC Kanyon ailesine dahil oldu ve yıllardır aşkla yaptığı mesleğine ilk adımını attı. Mars Athletic Club'ta ki 7 yıllık kariyerinden sonra şu an grup derslerine Maçka Jatomi, Bellevue Jatomi, City's Jatomi, Astoria Jatomi'lerde devam etmektedir.

Murat Maosai, Muratcan Üner, Shaun Thompson, Micheal King, Lawrence Biscontini, Calvin Wiley ve Douglas Brooks gibi İstanbul’un ve dünyanın kariyeri en parlak fitness uzmanları ile çalışma fırsatı buldu. AFFA ve ACSM de dahil olmak üzere dünyaca ünlü sertifika programlarına katılan Murat Bür; gymstick, gravity, kinesis, pilates ve yoga gibi alanlardaki uzmanlığını belgeledi. Sırasıyla 2010 IDEA FITNESS CONVENTION, 2010 VIPR MASTER TRAINER EDUCATION LONDON, 2011 IDEA FITNESS CONVENTION, 2011 ATHLETES’ PERFORMANCE MENTORSHIP PHASE 1, 2012 IDEA FITNESS CONVENTION, 2012 RIMINI WELLNESS ve GRAY INSTUTE PTA GLOBAL gibi mesleğine dair dünyanın en iyi eğitimlerine katıldı.

Bizzat kendi geliştirdiği BÜR-60-90, SKINNY JEANS WORKOUT, SLIM FIT gibi sonuç aldıran grup dersi konspetleri ile yazılı ve görsel basında yer aldığı gibi, MAC G-Mall ve MACFIT Ataköy şubelerindeki yüzlerce üyenin beğenisini kazandı.

Murat Bür; gerek grup derslerinde gerekse personal training seanslarında, sporcunun kendi vücut ağırlığı ile olan çalışmalarını ön planda tutarak, daha ince ve kaslı vücut yapısına DOĞAL yollarla kavuşma ilkesini yaşatmaya devam ediyor. Ayrıca mesleğine olan tutkusunu ve merakını, sağlıklı yemek tarifleri vererek pekiştiriyor.

 

facebook_ile_baglan

twitter_ile_baglan

linkedin