Murat Bür

Spor hayatına, 12 yıl formasını giydiği Bursaspor’un futbol okulunda başladı. 2005 yılında, Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünden mezun oldu. Diplomasını alır almaz hayalleri için İstanbul’a geldi ve 2006 yılında Mars Athletic Club Kanyon Ailesi’ne katılarak, yıllardır aşkla yaptığı mesleğine ilk adımını atmış oldu. Murat sırasıyla, Maosai, Muratcan Üner, Shaun Thompson, Michael King, Lawrence Biscontini, Calvin Wiley ve Douglas Brooks gibi İstanbul’un ve dünyanın en önemli fitness uzmanları ile çalıştı. AFFA ve ACSM de dâhil olmak üzere, dünyaca ünlü sertifika programlarına katılarak, gymstick, gravity, kinesis, pilates ve yoga gibi alanlardaki uzmanlığını belgelemiş oldu.

Hemen ardından sırasıyla, 2010 IDEA FITNESS CONVENTION, 2010 VIPR MASTER TRAINER EDUCATION LONDON, 2011 IDEA FITNESS CONVENTION, 2011 ATHLETES’ PERFORMANCE MENTORSHIP PHASE 1, 2012 IDEA FITNESS CONVENTION, 2012 RIMINI WELLNESS ve GRAY INSTITUTE PTA GLOBAL, 2013 IDEA FITNESS CONVENTION ,2014 IDEA FITNESS COVENTION,2015 IDEA FITNESS CONVENTION ,crossfit ,gym jones ,onnit academy ve animal flow gibi mesleğine dair dünyanın en iyi eğitimlerinde yer alarak kariyerine oldukça önemli bir katkıda bulundu. Başarıyla geçen 7 yıllık bir Mars Athletic Club serüveninden sonra, 1,5 yıl süreyle Jatomi Fitness’ta ve 2 yil Hillside Etiler de grup derslerinde eğitmen olarak görev yaptı.

Bütün bunlara ek olarak, Mehmet Ateş ve Serina Tara’dan yemek fotoğrafçılığı, Bahar Kitapçı’dan food styling, Sercan Taşdelen’den food blogging ve MSA’dan doğru yemek pişirme teknikleri üzerine çeşitli workshop eğitimleri aldı.

2016 yilinda Murat Bür ile mutlu tarifler fit kahvalti kitabini piyasaya surmustur.

Bür'ün piyasa da 'Skinny Jeans Workout', 'Parklarda Spor', 'Bür 60-90', 'X25 "MOVE" 8' isimli DVD’leri yer almakta ve ayrıca eğitmen olarak ta 'FITWELL' mobil uygulamasında görev yapmaktadır.Son olarak fellas ile isbirligine giderek fellas by murat bür adi altinda dogal ve katkisiz protein bar piyasaya sunmustur.

About

Bireysel Antrenörlük

01

Misyonumuz

Kişinin zamanına ve bulunduğu koşullara uygun bir egzersiz planı ve hayat tarzı oluşturabilmek.

02

Vizyonumuz

Günümüz koşullarındaki hareketsizlik oranlarini gercekci hedefler ile en aza indirip, surdurulebilir bir yeme plani ve hareketi kisilerin hayatina sokabilmek.